Poznaj opinie o Targach HORECA

Targi HORECA® to ostatnie w roku spotkanie branży. Skupiają uwagę m.in. restauratorów, właścicieli kawiarni, przedstawicieli hoteli. Tegoroczna edycja była bardzo udana, co w swoich opiniach potwierdzają Wystawcy.
Na Targach HORECA® wystawiamy się po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Do udziału w imprezie przekonała nas ubiegłoroczna edycja, na której byliśmy obecni jako Zwiedzający. Mile nas wtedy zaskoczyła frekwencja, organizacja imprezy oraz profil uczestników – to przede wszystkim specjaliści z branży. Z udziału w tegorocznej edycji Targów już w roli Wystawcy jesteśmy bardzo zadowoleni. Decyzja o tym, aby właśnie na Targach w Krakowie zaprezentować swoją ofertę była jak najbardziej słuszna. W przyszłym roku na pewno wystawimy się ponownie, środki na ten cel już zostały ujęte w budżecie na 2017 rok

Paweł Kastelik, Kierownik Działu Marketingu, PolmarkusNa targach HORECA® wystawialiśmy się pierwszy raz, ale z udziału w imprezie jesteśmy bardzo zadowoleni. Nawiązaliśmy sporo rokujących kontaktów i zakładam, że dadzą one efekt w postaci konkretnych realizacji. Uważam, że forma marketingu bezpośredniego, wystawienniczego w takiej branży jak nasza bardzo się sprawdza – możemy pokazać nasze urządzenia, Klient może ich dotknąć i przetestować ich działanie. Jest dobrze!

Dawid Knapik, GoPos

Merida jest obecna na Targach HORECA® po raz piąty z rzędu, w sumie braliśmy udział w ok. 10 imprezach, organizowanych przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. W tym roku prezentujemy produkty, których jeszcze nigdy w Polsce południowej nie pokazywaliśmy. Wiele wskazuje na to, że nawiązane tutaj kontakty biznesowe będą procentować w przyszłości. Pozytywnie zaskoczyli mnie Klienci, którzy na Targi HORECA® przyjechali np. ze Szczecina czy Gorzowa Wielkopolskiego. Po raz kolejny potwierdza się to, że imprezę odwiedzają przedstawiciele branży z całej Polski, a nie tylko z Polski południowej.

Dariusz Bulara, Merida Sp. z o.o.
Tegoroczna edycja Targów jest dla nas bardzo owocna. Nasze stoisko odwiedziło dużo więcej Klientów niż w roku ubiegłym. Co ciekawe, w tym roku transakcje są realizowane od razu na Targach: sprzedaliśmy sporo maszyn i urządzeń. Nie pamiętam już który raz wystawiamy się na Targach HORECA®, w przyszłym roku na pewno pojawimy się ponownie. To dla nas zdecydowanie najlepsze Targi, jakie są organizowane w Polsce. Tutaj jest nasz Klient i udział w imprezie po prosu bardzo nam się opłaca.

Wojciech Radwański, Iguana Gastro

Na Targi HORECA® przyjeżdżam co roku i za każdym razem odkrywam coś nowego. Jeszcze się nie zdarzyło, bym co roku nie skorzystała z oferty Wystawcy, którego tutaj spotkałam. W tym roku uczestniczę w warsztatach fotografii kulinarnej, a udział w nich będzie niezmiernie przydatny w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tegoroczną edycją: duże wrażenie zrobiła na mnie organizacja tej imprezy, jest przejrzyście, sporo Wystawców prezentuje swoją ofertę.

Małgorzata Szostak, właścicielka  Restauracji 7 Smaków

Dłuższą chwilę przyglądałem się pokazowi Andrei Camastry i uważam, że jest bardzo interesujący. Cieszy fakt, że coraz więcej restauracji w Polsce wznosi się na kulinarne wyżyny. Dobrze, że tego typu wydarzenia są organizowane, bo jak się uczyć to od najlepszych. Takie pokazy są bardzo inspirujące. Generalnie uważam, że oferta Wystawców jest interesująca, z mnóstwem branżowych nowinek. Widać tutaj XXI wiek technologii gastronomicznych.

Krzysztof Mirga, barman