Pytanie konkursowe brzmiało: "Jaki kraj będzie partnerem tegorocznej edycji Targów HORECA/GASTROFOOD?", a podaną odpowiedź należało uzasadnić (regulamin konkursu).

Uczestnicy doskonale poradzili sobie z wyszukaniem wskazówki na facebookowym profilu Targów Horeca i z łatwością zgadli, że tegorocznym krajem partnerskim będą Stany Zjednoczone.
Najbardziej zainteresowały nas odpowiedzi pani Oliwii Gruszczyńskiej i pani Agnieszki Baranowskiej.

"Stany Zjednoczone to kraina różnorodności kulinarnej, gdzie miesza się ze sobą wiele kultur i smaczków! Znana głównie z burgerów, a zaskakująca oryginalnością i mnogością wielu ciekawych składników. Bogata w masło orzechowe, najróżniejsze propozycje i kombinacje kanapek, zachwycająca w prostoscie połączenia makaronu z serem i sycąca pod postacią skrzydełek czy świątecznego indyka! Ta kuchnia to nie tylko fast food, to rónież perełki takie, jak placek z dyni czy owoce morza, jadane np. na Florydzie czy w Luizjanie! Stany Zjednoczone! - bo kulturowy tygiel wróży zawsze coś dobrego dla podniebienia i zmysłów!"
Oliwia Gruszczyńska

"Stany Zjednoczone. A dlaczego? Doskonale znane nam apple pie - nasza szarlotka, fenomenalne fudge - poniekąd nasza krówka, naleśniki z syropem klonowym - klasyk, popcorn, brownies - tutaj fani czekolady nie potrzebują komentarza, fluffernutter - czyli kanapka z roztopionymi marshmallows i masłem orzechowym. Cóż, jeden z najbardziej inspirujących krajów, wcale nie posiadający w swojej kuchni jedynie hamburgera i frytek wbrew stereotypom."

Agnieszka Baranowska

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dobrej zabawy podczas korzystania z Kart VIP 2018!

 
 
 
galeria