Przez najbliższy miesiąc Wystawcy targów HORECA wcielą się w rolę muzyków. Celem projektu jest skomponowanie unikatowej kompozycji dźwięków związanych z szeroko pojętą pracą w gastronomii i hotelarstwie. Utwór, który powstanie będzie kompilacją dźwięków mielonej kawy, pracującego ekspresu, odgłosów porcelany, wyciskanego soku, otwieranej butelki z gazowaną wodą mineralną, wina, maszyn AGD, zmywarki do naczyń, systemów informatycznych, przesuwanych drzwi samochodu dostawczego używanego w gastronomii itd. Jednym słowem wszystkich tych odgłosów, które otaczają Wystawców w codziennej pracy, a które zebrane i skomponowane przez Grymka stworzą niecodzienną kompozycję na 25 lecie Targów HORECA.
 
Zwieńczeniem projektu będzie ścieżka dźwiękowa do filmu podsumowującego Targi HORECA / GASTROFOOD / ENOEXPO 2017, który ukaże się wkrótce po zakończeniu Targów.
 
Do kogo trafi nasz rejestrator dźwięków? Śledźcie Facebooka Targów HORECA, gdzie na bieżąco zamieszczać będziemy zdjęcia powstałe podczas nagrań.