SANA Food

SANA to główna scena dla certyfikowanej żywności ekologicznej, idealne miejsce do wystawiania najlepszych produktów ekologicznych oraz strategiczne miejsce spotkań dla producentów, dystrybutorów, instytucji i organów kontrolnych. Obok żywności ekologicznej znajdą się tu również produkty wegańskie, wegetariańskie, free-from, naturalne: bogaty świat, w którym tradycja jest ważna, a innowacje mile widziane. W ramach sektora spożywczego SANA szczególnie wyeksponuje herbatę i napary oraz kawę: sektory fascynujące nie tylko dla entuzjastów, ale także dla nabywców krajowych i międzynarodowych, dla świata gastronomii, uzdrowisk i kurortów.

Pielęgnacja ciała i uroda
SANA jest punktem odniesienia dla certyfikowanych i naturalnych kosmetyków, z obszarem w całości poświęconym pielęgnacji ciała, suplementom i ziołom. W 2022 r. będzie to kluczowe miejsce spotkań dla świata biznesu w sektorze naturalnych i zrównoważonych kosmetyków i suplementów, które stają się coraz ważniejsze zarówno dla profesjonalistów, jak i w życiu codziennym.

Ekologiczny styl życia
W SANA 2022 znajdzie się przestrzeń poświęcona w całości ekologicznemu, zdrowemu i odpowiedzialnemu stylowi życia oraz etycznym wyborom takim jak ekologiczne budownictwo, wyposażenie domu czy odzież z włókien naturalnych.

Wsparcie Izby
Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI zapewnia wsparcie logistyczne i merytoryczne na każdym etapie przygotowań do targów, np. profesjonalne tłumaczenie materiałów, wsparcie w kontaktach z organizatorem, zapewnienie tłumaczek i hostess na czas trwania eventu. To niesamowita okazja do rozwoju polskich przedsiębiorstw na rynku włoskim.

Firmy zainteresowane udziałem w Targach SANA prosimy o kontakt z Izbą: et@capiplit.eu 

Więcej o samych targach: https://www.sana.it/en/the-trade-show/the-trade-show/1893.html