*dla Wystawców z 2019


HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® w liczbach:


 

 

 

 

Edycja 2019

 

 404 wystawców z 22 krajów

 

 

 

Edycja 2018

 

340 wystawców z 18 krajów

Edycja 2019


15 342 zwiedzających z branży Edycja 2018


13 753 zwiedzających z branży


Dlaczego warto wziąć udział


Międzynarodowe Targi wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat, są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych.Targi HORECA® łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO®. Precyzyjnie dobrani goście specjalni dzielą się wiedzą w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.
​​


Raport 2019Ilu włascicieli i managerów odwiedziło Targi? Skąd przyjechali Zwiedzający? Jaką ofertę prezentowała branża? Jak przebiegła pierwsza edycja Chef's Day i F&B Day?


Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te i inne pytania w raporcie 2019


lista Wystawców 2019katalog 2019Specjalna oferta hotelowa dla gości targów HORECA®

Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać z specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.Lista hoteli biorących udział w akcji:
Sheraton Grand *****
Holiday Inn Centrum *****
Galaxy ****
Centrum ****
Legend ***
Best Western Plus Old Town ***
Regent ***
Artur ***
Krakus***
Viena House***

Pobierz ofertę hoteli>>Dział rezerwacji hotelowych: 


Iwona Karmańska-Walczak
tel. +48 12 651 90 21

hotele@targi.krakow.pl 

www.targi.krakow.pl