Zostań Wystawcą i dotrzyj do klientów

Dlaczego warto
 

 

- 26 lat Targów - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA są prestiżową imprezą branżową o wieloletniej tradycji.

 

- W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych.

 

- Tutaj spotyka się branża, aby podsumować rok a także zaprezentować nowości i trendy na kolejny sezon.
 

- Targi HORECA® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród 15 000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Słowacji, Czech i Ukrainy.

 

- 76% Zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach.

 

- To doborowe towarzystwo ok. 350 Wystawców z 20 krajów prezentujących nowości
i najlepsze produkty z sektora HoReCa i branż pokrewnych.

 

- Zwiedzający są rejestrowani, a wyniki sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).

 

- Targi to nie tylko atrakcyjna formuła, ale także wartościowy program towarzyszący i specjalnie dobrani goście specjalni, którzy wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.

 

- Intensywna promocja - 30 000 zaproszeń wysyłanych pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w mediach ogólnopolskich oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

 

- Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia.

 

- Kraków jest jednym z tych polskich miast, które mają najważniejszy wpływ na rozwój branży. Dlatego to właśnie tutaj szanse na znalezienie klienta z sektora HoReCa są największe.
 

- Idealnie dobrane Salony Tematyczne do oczekiwań odbiorców i potrzeb rynku - Targi HORECA, Targi GASTROFOOD, Salon Kawy i Herbaty, Salon Slodkich Inspiracji, Salon Piwa Beer&More.  Sprawdź, w którym Salonie zaprezentować swoją ofertę >>

 

 

 więcej o targach>>

Sprawdź, jakie stoiska
są w menu

- rodzaje i wyposażenie powierzchni
- wizualizacje

Zamów najlepsze wyposażenie i usługi

​- formularze do pobrania
- usługi dodatkowe i opcje reklamowe

Savoir-vivre,
czyli regulaminy hali

- regulaminy hali targowej
- przepisy bhp i ppoż.

Zarezerwuj hotel
na czas Targów

- Dział Rezerwacji Hotelowych
- oferta hoteli

Sprawdź raport z poprzedniej edycji