​​


HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® w liczbach:


Edycja 2019


 404 wystawców z 22 krajów
Edycja 2018


340 wystawców z 18 krajów

Edycja 2019


15 342 zwiedzających z branży Edycja 2018


13 753 zwiedzających z branży


Dlaczego warto wziąć udziałMiędzynarodowe Targi wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat, są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych.Targi HORECA® łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO®. Precyzyjnie dobrani goście specjalni dzielą się wiedzą w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.
​​Poznaj korzyści udziału w targach>>Sprawdź


Ważne informacje


Raport 2019Ilu właścicieli i managerów odwiedziło Targi? Skąd przyjechali Zwiedzający? Jaką ofertę prezentowała branża? Jak przebiegła pierwsza edycja Chef's Day i F&B Day?


Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te i inne pytania w raporcie 2019


lista Wystawców 2019katalog 2019Oferta hoteli podczas Targów


Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać z specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.


Lista hoteli biorących udział w akcji:
Best Western Plus Kraków Old Town***
Galaxy ****
Hotel Centrum****
Hotel Justyna****
Kazimierz ***
Krakus***
Legend ***

Rycerska Residence

Vienna House ***


​​

Dział rezerwacji hotelowych

Iwona Karmańska-Walczak
tel. +48 12 651 90 21

hotele@targi.krakow.pl 

www.targi.krakow.pl


oferta hoteli>>