Zostań Wystawcą i dotrzyj do klientów

Dlaczego warto


- 26 lat Targów - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA są prestiżową imprezą branżową o wieloletniej tradycji.


- W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych.


- Tutaj spotyka się branża, aby podsumować rok a także zaprezentować nowości i trendy na kolejny sezon.

- Targi HORECA® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród 15 000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Słowacji, Czech i Ukrainy.


- 76% Zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach.


- To doborowe towarzystwo ok. 350 Wystawców z 20 krajów prezentujących nowości
i najlepsze produkty z sektora HoReCa i branż pokrewnych.


- Zwiedzający są rejestrowani, a wyniki sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).


- Targi to nie tylko atrakcyjna formuła, ale także wartościowy program towarzyszący i specjalnie dobrani goście specjalni, którzy wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.


- Intensywna promocja - 30 000 zaproszeń wysyłanych pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w mediach ogólnopolskich oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.


- Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia.


- Kraków jest jednym z tych polskich miast, które mają najważniejszy wpływ na rozwój branży. Dlatego to właśnie tutaj szanse na znalezienie klienta z sektora HoReCa są największe.

- Idealnie dobrane Salony Tematyczne do oczekiwań odbiorców i potrzeb rynku - Targi HORECA, Targi GASTROFOOD, Salon Kawy i Herbaty, Salon Slodkich Inspiracji, Salon Piwa Beer&More.  Sprawdź, w którym Salonie zaprezentować swoją ofertę >> więcej o targach>>

Zarezerwuj najlepsze
miejsce na hali
Zapytaj o ofertę!

Sprawdź, jakie stoiska
są w menu

- rodzaje powierzchni
- wizualizacje

Zamów najlepsze wyposażenie i usługi

- wyposażenie stoisk
​- formularze do pobrania
- usługi dodatkowe i reklamowe

Savoir-vivre,
czyli regulaminy hali


- regulaminy hali targowej
- przepisy bhp i ppoż.

Zarezerwuj hotel

- oferta hoteli
- Dział Rezerwacji - kontakt

Sprawdź raport z poprzedniej edycji