​​

HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® w liczbach:

Edycja 2019


 404 wystawców z 22 krajów
Edycja 2018


340 wystawców z 18 krajów

Edycja 2019


15 342 zwiedzających z branży Edycja 2018


13 753 zwiedzających z branżyDlaczego warto wziąć udział
Międzynarodowe Targi wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat, są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych.Targi HORECA® łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO®. Precyzyjnie dobrani goście specjalni dzielą się wiedzą w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.Warto zastanowić się nad korzyściami, jakie niosą ze sobą imprezy targowe, szczególnie w okresie spowolnienia spowodowanego pandemią. ​​
Poznaj korzyści udziału w targach>>


Raport 2019


Ilu włascicieli i managerów odwiedziło Targi? Skąd przyjechali Zwiedzający? Jaką ofertę prezentowała branża? Jak przebiegła pierwsza edycja Chef's Day i F&B Day?


Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te i inne pytania w raporcie 2019


 

Lista wystawców 2019Katalog 2019

Specjalna oferta hotelowa dla gości targów HORECA®Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać z specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.


Lista hoteli biorących udział w akcji:
Best Western Plus Kraków Old Town***
Galaxy ****
Hotel Centrum****
Hotel Justyna****
Kazimierz ***
Krakus***
Legend ***

Rycerska Residence

Vienna House ***

Dział rezerwacji hotelowych

Iwona Karmańska-Walczak
tel. +48 12 651 90 21

hotele@targi.krakow.pl 

www.targi.krakow.pl


oferta hoteli>>

​​