Oferta zabudowy

Różnorodna oferta prezentowana przez naszych Wystawców wymaga różnorodnej oprawy. Dobór odpowiedniej zabudowy i aranżacji powierzchni to istotny element, który może mieć kluczowe znaczenie w przyciągnięciu uwagi Zwiedzających. Dlatego proponujemy kilka rodzajów powierzchni, które można z powodzeniem dopasować do własnych wymagań.

Powierzchnia niezabudowana


Propozycja dla firm mających własną gotową zabudowę lub preferujących nietypowe projekty. Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych projektów zabudowy, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań (stoiska specjalne). Powierzchnia niezabudowana nie obejmuje mediów ani wyposażenia.

Powierzchnia zabudowana


Zabudowa oktagonalna i wielkość powierzchni dostosowana do potrzeb Wystawcy. Obejmuje: zabudowę w systemie oktagonalnym, szarą wykładzinę targową, fryz z napisem (do 20 znaków), gniazdo 230V-2kW, 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni, kosz, wieszak, standardowe sprzątanie. Minimalna wielkość powierzchni to 2m2.

Stoisko standardowe 6m2

Idealne stoisko informacyjne oraz na mniejsze objętościowo produkty. W pełni gotowe i wyposażone stoisko standardowe 6m2 doskonale sprawdzi się również w przypadku mniejszego budżetu. Oprócz wyposażenia charakterystycznego dla powierzchni zabudowanej, stoisko 6m2 posiada również stół, 2 krzesła oraz ladę z półką.


W ramach stoiska:

- zabudowa w systemie oktagonalnym,
- szara wykładzina targowa,
- fryz z napisem (do 20 znaków),
- gniazdo 230V-2kW,
- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,
- kosz,
- wieszak,
- standardowe sprzątanie,
- stół i 2 krzesła,
- lada z półką
.
Stoiska premium 12m2 i 18m2

Zostały one tak zaprojektowane, aby uwzględniać najważniejsze i najbardziej pożądane elementy wyposażenia niezbędne na tego typu targach. Taki gotowy, ale niestandardowy moduł umożliwi lepszą prezentację oferty targowej, pozwoli wyróżnić stoisko firmy spośród innych powierzchni wystawienniczych oraz zaoszczędzić czas potrzebny do przygotowania indywidualnego projektu.12m2

18m2