​​

Oferta zabudowy

Różnorodna oferta prezentowana przez naszych Wystawców wymaga różnorodnej oprawy. Dobór odpowiedniej zabudowy i aranżacji powierzchni to istotny element, który może mieć kluczowe znaczenie w przyciągnięciu uwagi Państwa klientów. Dlatego proponujemy kilka rodzajów powierzchni, które można z powodzeniem dopasować do własnych wymagań.

Powierzchnia niezabudowana


Propozycja dla firm mających własną gotową zabudowę lub preferujących nietypowe projekty. Pusty plac bez mediów i wyposażenia, gotowy do zagospodarowania i zabudowania zgodnie z projektem Wystawcy.


Taka powierzchnia pozwala Państwu stworzyć własne stoisko lub wykorzystać gotowe moduły, którymi Państwo dysponują.


Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnych projektów zabudowy, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań (stoiska specjalne), które dla Państwa wykonamy. W tym celu prosimy o kontakt. Powierzchnia zabudowana 


Zabudowa oktagonalna i wielkość powierzchni dostosowana do potrzeb Wystawcy.


Obejmuje: zabudowę w systemie oktagonalnym, szarą wykładzinę targową, fryz z napisem (do 20 znaków), gniazdo 230V-2kW, 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni, kosz, wieszak, standardowe sprzątanie.

Minimalna wielkość zamawianej powierzchni to 2m2.​​

Stoisko standardowe 6m2

Idealne stoisko informacyjne oraz na mniejsze objętościowo produkty. W pełni gotowe i wyposażone stoisko standardowe 6m2 doskonale sprawdzi się również w przypadku mniejszego budżetu. Oprócz wyposażenia charakterystycznego dla powierzchni zabudowanej, stoisko 6m2 posiada również stół, 2 krzesła oraz ladę z półką.


W ramach stoiska:

- zabudowa w systemie oktagonalnym,
- szara wykładzina targowa,
- fryz z napisem (do 20 znaków),
- gniazdo 230V-2kW,
- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,
- kosz,
- wieszak,
- standardowe sprzątanie,
- stół i 2 krzesła,
- lada z półką
.
Stoisko dla produktów regionalnych i ekologicznych 3sq m


Specjalna oferta kompaktowego stoiska dla produktów eko i regionalnych. Tylko teraz niższa cena! Stoisko zawiera już ladę, hoker oraz gniazdko elektryczne (230V/2kW). Możliwość dodatkowego zamówienia innych elementów wyposażania.


3m2 (1,5x2m)

- lada 1m. z półką

- drzwiczki z zamkiem do lady

- 1 hoker

- oświetlenie

- zielona wykładzina

- gniazdko elektryczne 230V/2kW

- 2 identyfikatory

- napis na fryzie
Oferta specjalna


Stoiska premium 12m2 i 15m2


Zostały one tak zaprojektowane, aby uwzględniać najważniejsze i najbardziej pożądane elementy wyposażenia niezbędne na tego typu targach. Taki gotowy, ale niestandardowy moduł umożliwi lepszą prezentację oferty targowej, pozwoli wyróżnić stoisko firmy spośród innych powierzchni wystawienniczych oraz zaoszczędzić czas potrzebny do przygotowania indywidualnego projektu. Oprawa graficzna stoisk premium oparta jest o Państwa projekt, wydrukowany i wyklejony przez naszych specjalistów.

Stoisko premium 12m2wersja 1

 wersja 2


Stoisko premium 15m2wersja 1​​

wersja 2