Program dla hoteli


04.11 (środa)

10.20-10.50EKO OPAKOWANIA - Jakie alternatywy są już dostępne i zastąpią plastiki, styropiany… w Twojej restauracji, w Twoim hotelu?


Biomateriały w codziennym zastosowaniu Twojego biznesu. Bionaczynia, Biopojemniki, Biosłomki, Biotorby, Biosztućce, Biohigiena, Biokubki… Najnowsze i już dostępne, biodegradowalne i kompostowalne produkty dla HoReCa.


Organizator: BIODEGRADOWALNI

Prowadzący: Dr Mirosław Lipecki


założyciel i współwłaściciel rodzinnej firmy BIODEGRADOWALNI.pl

Przedsiębiorca, ogrodnik i ekolog z zamiłowania i pasji. Żyję i pracuję w zgodzie ze sobą i naturą zmieniając najbliższe nam otoczenie na lepsze, propagując naturalne rozwiązania i produkty, zdrowsze życie.

Ochrona biologiczna roślin, zarządzanie przedsiębiorstwami, propagowanie bio rozwiązań… to ważna część mojego zawodowego doświadczenia


www.biodegradowalni.pl

KOTWICA

11.00-12.00Wsparcie w postaci dotacji i dofinansowań dla branży Horeca w związku z Covid - 19


Organizator: Hotele Plus

KOTWICA


Prowadzący: Piotr Tabor


Absolwent prawa, ukończył zarówno studia podyplomowe Nowoczesne Technologie i Strategie w biznesie turystycznym i hotelarskim jak również Akademię Hotelarza w French Institute of Management w Warszawie. W 2012 r. został absolwentem prestiżowych studiów MBA w zakresie  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Praktyk zarządzający i doradzający w projektach hoteli niezależnych, jak również w rozwiązaniach sieciowych m.in. Grupa Hoteli 21 oraz Grupa Hotelowo – Turystyczna SANTUR. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelowymi poparte wieloma sukcesami w połączeniu ze współpracą z innymi ekspertami doprowadziło do powstania firmy Hotele i Gastronomia Plus,  którą zarządza. Doświadczony trener, prowadzący szkolenia w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki. Zrealizował i koordynował wiele projektów inwestycyjnych oraz HR. Aktulanie koordynuje także innowacyjny program lojalnościowy dla gości hoteli i restauracji – Moje Hotele (mojehotele.pl). Pasjonat rozwoju personalnego w aspekcie mentoringu i coachingu a także biegania.


www.hoteleplus.pl

05.11 (czwartek)

KOTWICA


10.20-10.40


Czy warto inwestować w wewnętrzną pralnie hotelową

Pralnie asortymentu frotte koszt i oszczędności

Pralnie samoobsługowe


Organizator: Pralus

Prowadzący: Marcin Blaut


Nazywam się Marcin Blaut, jestem właścicielem firmy Pralus. Zajmuję się pralnictwem od dwudziestu lat. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Wraz z moim teamem zajmujemy sie sprzedażą, serwisem, doradztwem maszyn i urządzeń pralniczych oraz technologiami pralniczymi. Jesteśmy mała ale prężnie działająca firma na terenie całej Polski. 

Wyposażamy hotele pralnie szpitale i inne instytucje poszukujące nowoczesnych rozwiązań pralniczych.

Zapraszamy do współpracy 

KOTWICA

13.00-14.00


Ludzie i systemy - skuteczne rozwiązania w dobie Covid - 19


Organizator: Hotele Plus

KOTWICA

Prowadzący: Przemysław Kuśmierski


Hotelarz z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją przygodę z branżą hotelarsko-gastronomiczną rozpoczynał jako kelner na międzynarodowych statkach pasażerskich. Zajmował stanowiska kierownicze w wielu obiektach w Polsce i Wielkiej Brytanii m.in.: Hambleton Hall Hotel **** UK, Hotel Belwedere **** Zakopane, Hotel Remes **** Opalenica, Hotel Platinum Palace ***** Wrocław, Dworek Gościnny Szczawnica oraz Pałac Brzeźno Golf & SPA i Hotel Prezydent*** w Spale. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie- kierunek hotelarstwo. Specjalista w zakresie nauczania języka angielskiego dla branży hotelarskiej. Doradca i ekspert branżowy w Hotelach Plus.


www.hoteleplus.pl

*organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.